/  /  /  /  / Najwyższa wartość rezydualna Octavii Combi
Skoda Octavia

Skoda Octavia III

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena65 800 zł - 142 400 zł (aktualizacja: 2017-06-06)
Emisja CO2100 g/km - 158 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 6,9 L/100km
 

Najwyższa wartość rezydualna Octavii Combi

Skoda|
null
© Skoda
nullnull

Choć nowa Octavia Combi dopiero wchodzi na rynek, dowiedziona już została rentowność jej zakupu: jak wykazały badania niezależnej firmy analitycznej EurotaxGlass's w pięciu krajach europejskich (Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Włochy) prognozowane wartości rezydualne tego modelu są najlepsze wśród wszystkich kandydatów z segmentu.

Należy się spodziewać, że Octavia Combi po trzech latach od zakupu i 90 000 km przebiegu zachowa od 40%-49% swojej pierwotnej wartości. Podobnie w Polsce Octavia ma najwyższe RV w swojej klasie w nadwoziu kombi.

Wartości rezydualne wybranych wersji Octavii III Combi w Polsce (retail) - PATRZ TABELKA

Wyniki dostarczane przez EurotaxGlass's traktowane są jako rzetelny i obiektywny wskaźnik wartości rezydualnej nowych samochodów w różnych perspektywach czasowych. W swoim kompleksowym badaniu ta uznana międzynarodowa firma analityczna bierze pod uwagę kryteria takie jak emisja dwutlenku węgla, przebieg, stosunek ceny do jakości nowego samochodu, staranność wykonania i bezawaryjność.

Nie są pomijane nawet takie kwestie jak estetyka modelu oraz wizerunek producenta.

Octavia Combi wypadła najlepiej wśród wszystkich badanych modeli w nadwoziu kombi. Badanie wykazało, że Skoda zachowa spośród nich najwyższą wartość rezydualną po trzyletniej eksploatacji z przebiegiem 90 000 km.

Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo, niezrównana ilość miejsca dla pasażerów i bagażu, wysoka jakość wykonania oraz bogate wyposażenie sprawiają, że Octavia daleko przekracza już standardy obowiązujące w segmencie kompaktowych kombi.

Skoda nie tylko wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ale i obniża ceny do jeszcze korzystniejszego poziomu dla klienta.

Świadomość niskich kosztów utrzymania i jeszcze więcej przemyślanych rozwiązań w kabinie i bagażniku zdecydowanie poprawiają komfort użytkownika, zgodnie z obietnicą hasła Simply Clever.

Octavia to prawdziwy bestseller w całej Europie: niemal co czwarta Skoda trafiająca na rynek Starego Kontynentu to właśnie ten model.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama