/  /  /  /  / Najwyższa wartość rezydualna Octavii Combi
Skoda Octavia

Skoda Octavia III

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena62 960 zł - 135 190 zł (aktualizacja: 2016-06-01)
Emisja CO290 g/km - 156 g/km
Żużycie paliwa3,5 L/100km - 6,9 L/100km
 

Najwyższa wartość rezydualna Octavii Combi

Skoda|
null
© Skoda
nullnull

Choć nowa Octavia Combi dopiero wchodzi na rynek, dowiedziona już została rentowność jej zakupu: jak wykazały badania niezależnej firmy analitycznej EurotaxGlass's w pięciu krajach europejskich (Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Włochy) prognozowane wartości rezydualne tego modelu są najlepsze wśród wszystkich kandydatów z segmentu.

Należy się spodziewać, że Octavia Combi po trzech latach od zakupu i 90 000 km przebiegu zachowa od 40%-49% swojej pierwotnej wartości. Podobnie w Polsce Octavia ma najwyższe RV w swojej klasie w nadwoziu kombi.

Wartości rezydualne wybranych wersji Octavii III Combi w Polsce (retail) - PATRZ TABELKA

Wyniki dostarczane przez EurotaxGlass's traktowane są jako rzetelny i obiektywny wskaźnik wartości rezydualnej nowych samochodów w różnych perspektywach czasowych. W swoim kompleksowym badaniu ta uznana międzynarodowa firma analityczna bierze pod uwagę kryteria takie jak emisja dwutlenku węgla, przebieg, stosunek ceny do jakości nowego samochodu, staranność wykonania i bezawaryjność.

Nie są pomijane nawet takie kwestie jak estetyka modelu oraz wizerunek producenta.

Octavia Combi wypadła najlepiej wśród wszystkich badanych modeli w nadwoziu kombi. Badanie wykazało, że Skoda zachowa spośród nich najwyższą wartość rezydualną po trzyletniej eksploatacji z przebiegiem 90 000 km.

Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo, niezrównana ilość miejsca dla pasażerów i bagażu, wysoka jakość wykonania oraz bogate wyposażenie sprawiają, że Octavia daleko przekracza już standardy obowiązujące w segmencie kompaktowych kombi.

Skoda nie tylko wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ale i obniża ceny do jeszcze korzystniejszego poziomu dla klienta.

Świadomość niskich kosztów utrzymania i jeszcze więcej przemyślanych rozwiązań w kabinie i bagażniku zdecydowanie poprawiają komfort użytkownika, zgodnie z obietnicą hasła Simply Clever.

Octavia to prawdziwy bestseller w całej Europie: niemal co czwarta Skoda trafiająca na rynek Starego Kontynentu to właśnie ten model.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Skoda Octavia