/  /  /  /  / Nowa Skoda Octavia. Pierwsze zdjęcia z prezentacji
Skoda Octavia

Skoda Octavia II

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowa Skoda Octavia. Pierwsze zdjęcia z prezentacji

null
© IBRM Samar
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Oto pierwsza porcja zdjęć zrobionych podczas zorganizowanej w Portugalii prezentacji dziennikarskiej, której bohaterem jest nowej generacji model Skoda Octavia.

Mimo, że Octavia III jest od poprzednika o 90 mm dłuższa, o 45 mm szersza, a rozstaw osi zwiększył się o 108 mm, masa pojazdu jest niższa nawet o 102 kg. Pojemność bagażnika wynosi rekordowe 590 litrów.

"Model Octavia to serce marki - zapewnia prezes Winfried Vahland. "Ten samochód uosabia nasze najbardziej wartościowe geny w najlepszym tego słowa znaczeniu: duża ilość miejsca, wysoka jakość, precyzyjne wykonanie, nowoczesne technologie, ponadczasowa stylistyka, funkcjonalność oraz korzystny stosunek ceny do jakości".

Nowa Octavia zadebiutuje na polskim rynku już marcu 2013. "Wraz z rozpoczęciem produkcji Octavii w 1996 roku marka zaczęła znowu intensywnie rosnąć - podkreśla prezes Skody. "Bez Octavii nasze sukcesy byłyby nie do pomyślenia. To auto jest symbolem oraz sercem Skody. Przy jego tworzeniu myśleliśmy przede wszystkim o potrzebach klientów. Naszym obowiązkiem było więc, aby trzecia generacja tego modelu była jeszcze bardziej doskonała. Efektem jest najlepsza Octavia wszystkich czasów".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama