/  /  /  /  / Co ma wspólnego Luiza Oktawia i Skoda Octavia?
Skoda Octavia

Skoda Octavia II

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Co ma wspólnego Luiza Oktawia i Skoda Octavia?

Skoda Polska|
null
© Skoda
null

Nie każdy może pochwalić się tak oryginalnym miejscem narodzin jak najmłodsze dziecko Państwa Nadolnych. Mimo, iż w dokumentach będzie ono miało wpisane „urodzona w Poznaniu”, to przyszło na świat na tylnej kanapie Skody Octavii. Na cześć samochodu dziewczynka otrzymała imię Luiza Oktawia.

Pan Krzysztof, dumny ojciec, postanowił pochwalić się swoją niezwykłą historią na jednym z forów internetowych. W dniu wyznaczonego terminu narodzin postanowił zawieźć swoją żonę do szpitala. Po wyruszeniu w drogę okazało się, że... poród już się rozpoczął. Mimo szybkiego pokonania korków dziecko nie chciało czekać. Niecierpliwa dziewczynka przyszła na świat kilometr przed szpitalem.

Po dotarciu na miejsce szczęśliwi rodzice odbierali gratulacje na każdym piętrze szpitala. To już piąte dziecko Państwa Nadolnych, lecz żadne z nich nie urodziło się w tak nietypowych okolicznościach.

W związku z opisanym zdarzeniem w aucie konieczna była wymiana siedziska tylnej kanapy. Producent zaproponował naprawę na swój koszt. Ta niezwykła historia z pewnością ubarwi życie Państwa Nadolnych, a ich rodzinna Octavia przez wiele lat będzie im o tym przypominać.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama