/  /  /  /  / Skoda wyróżniona w Profesjonalnym Teście Flotowym
Skoda Fabia

Skoda Fabia II

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Skoda wyróżniona w Profesjonalnym Teście Flotowym

Skoda Auto Polska|
null
© Skoda
null

Skoda została uhonorowana aż dwiema nagrodami flotowymi. Pierwszą z nich jako zwycięzca w segmencie B otrzymał model Fabia, natomiast drugą, w segmencie D, przyznano Superbowi.

3 lipca podczas konferencji Flotowe Spotkania Biznesowe VI edycja nastąpiło wręczenie statuetek dla zwycięzców Profesjonalnego Testu Flotowego. Wydarzenie stanowi wyjątkowy projekt organizowany przez FlotaAutoBiznes i Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.

Profesjonalny Test Flotowy składa się z trzech etapów. Pierwsza część obejmuje nominacje samochodów, które zdaniem osób odpowiedzialnych za zarządzanie pojazdami w przedsiębiorstwach powinny zostać poddane praktycznemu sprawdzianowi na trasach miejskich oraz pozamiejskich, wraz z analizą kosztów.
   
Drugą część stanowi test drogowy przeprowadzony przez członków Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Na tym etapie auta oceniane są pod względem atrakcyjności designu, komfortu jazdy, zawieszenia, wielkości i praktyczności przestrzeni bagażowej, działania hamulców itp.

Ostatnia część przewiduje ocenę pojazdów pod kątem kosztów. Zwraca się tutaj uwagę przede wszystkim na detaliczną cenę zakupu, wartość rezydualną, opłaty za przeglądy, części eksploatacyjne czy poziom spalania paliwa.

Analizy finansowej pojazdów podejmują się również członkowie SKFS.

Nagrodę w segmencie B przyznano modelowi Fabia, natomiast w segmencie D modelowi Superb.

Robert Zajdler, doradca ds. kluczowych klientów Skoda Flota, powiedział: "Bardzo cieszy nas fakt, że nasze samochody Fabia i Superb już drugi rok z rzędu zostają wyróżnione tak prestiżową nagrodą. Należy zwrócić uwagę, że posiadały one godnych konkurentów w Profesjonalnym Teście Flotowym."
   
"Fabia i Superb są prawdziwymi liderami w swoich klasach, spełniają wysokie wymagania fleet managerów zarówno w kwestii walorów praktycznych, jak i kosztów użytkowania. Te nagrody dają nam silną motywację do dostarczania naszym klientom jeszcze lepszych samochodów i rozwiązań pomagających w zarządzaniu flotami z logo Skoda - dodał Zajdler.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Skoda Fabia