/  /  /  / Ubezpieczenie od kosztów napraw używanego VW lub Skody
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ubezpieczenie od kosztów napraw używanego VW lub Skody

Volkswagen Bank Polska|
null
© Volkswagen
null

Eksploatacja używanego auta wiąże się często z nieprzewidzianymi wydatkami. Od niedawna właściciele samochodów marki VW i Skoda mogą ubezpieczyć się przed kosztami napraw korzystając z Programu Gwarantowane Auto przygotowanego w ramach oferty Volkswagen Bank i Skoda Finance.

Program Gwarantowane Auto (PGA) jest ubezpieczeniem przedłużonej gwarancji dla samochodów używanych, użytkowanych zarówno przez pierwszych właścicieli, jak i kupionych z drugiej ręki. W ramach pakietów programu zakład ubezpieczeń gwarantuje klientowi bezpłatne naprawy niespodziewanych usterek, jakie mogą wystąpić na terenie całej Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej ze Szwajcarią i Norwegią.

Rozwiązanie to pozwala na obniżenie kosztów eksploatacyjnych auta po upływie gwarancji fabrycznej. Dzięki możliwości przeniesienia ochrony na następnego właściciela zwiększa się wartość rezydualna samochodu w przypadku ewentualnej odsprzedaży w trakcie trwania programu.

W ramach PGA użytkownicy samochodów marki Volkswagen i Skoda mogą wybrać zakres i okres programu. Dostępne są trzy pakiety:
• Pakiet srebrny: obejmuje ochroną główne elementy mechaniczne i podzespoły samochodu. Przeznaczony dla aut w wieku od 2 do 7 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km.
• Pakiet złoty: obejmuje ochroną większość elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych samochodu. Dostępny dla samochodów do 5-go roku eksploatacji, których przebieg nie przekracza 150 000 km.
• Pakiet platynowy: obejmuje ochroną wszystkie mechaniczne, elektryczne i elektroniczne części z wyjątkiem elementów eksploatacyjnych oraz innych, określonych w warunkach programu. Dostępny dla samochodów do 2 lat, których przebieg nie przekracza 60 000 km.

Oprócz rodzajów pakietów klienci mogą wybrać długość ochrony dopasowaną do indywidualnych potrzeb (od 12 do 36 m-cy). Jeśli samochód posiada jeszcze ważną gwarancję, ochrona w ramach ubezpieczenia rozpoczyna się od następnego dnia po jej zakończeniu.

"Program Gwarantowane Auto to atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy chcą ograniczyć koszty eksploatacji samochodu. Bez dodatkowej ochrony, po wygaśnięciu gwarancji fabrycznej użytkownik pojazdu narażony jest na spore wydatki związane z ewentualnymi kosztami usunięcia awarii. Bardzo ważny jest fakt, że naprawy są wykonywane na koszt zakładu ubezpieczeń w autoryzowanych stacjach obsługi wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i według standardów przygotowanych przez producenta - podkreśla Marcin Walczuk z Volkswagen Bank Polska.

Wszelkich formalności związanych z p można dokonać w salonach marki Volkswagen lub Skoda. Produkt powstał dzięki współpracy Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy z zakładem ubezpieczeń Cardif Assurances Risqes Divers S.A.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Skoda

Reklama