/  /  /  / Skoda Yeti w limitowanej wersji Adventure
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Skoda Yeti w limitowanej wersji Adventure

Skoda Polska|
null
© Skoda
nullnullnullnull

Skoda wprowadziła na polski rynek limitowaną wersję Yeti Adventure. Samochód bazuje na wariancie Ambition i dostępny jest ze wszystkimi silnikami. Oto ceny.

Yeti Adventure bazuje na wersji wyposażenia Ambition. Samochód dodatkowo wyróżnia pakiet stylistyczny Matterhorn, który zawiera m.in. 17-calowe felgi, listwy boczne z elementem w kolorze chromu, wykończenie relingów dachowych w kolorze srebrnym, a także tapicerkę foteli i dywaniki z przeszyciami również w kolorze srebrnym.

Komfort podróżowania podnoszą m.in. radioodtwarzacz Bolero ze zmieniarką płyt CD, dodatkowe 4 głośniki z tyłu, tylne szyby o wyższym stopniu przyciemnienia, przednie fotele podgrzewane i regulowane na odcinku lędźwiowym, tempomat oraz trójramienna, skórzana kierownica wielofunkcyjna wykończona spójnymi z resztą wnętrza przeszyciami w kolorze srebrnym.

Wszystkie te elementy nie wymagają dopłaty: Skoda Yeti Adventure oferowana jest w tych samych cenach co wersja Ambition. Samochód z podstawowym silnikiem 1.2 TSI (105 KM) można nabyć za 73 950 zł (cena przed rabatem).

Skoda Yeti aktualna oferta z cennikiem

Najtańszy Yeti Adventure wyposażony w napęd na 4 koła oferowany jest z jednostką 1.8 TSI (160 KM) i kosztuje 92 850 zł.

Ceny diesli zaczynają się od 86 450 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Skoda

Reklama