/  /  /  / Skoda Rapid z upustem 4 700 złotych
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Skoda Rapid z upustem 4 700 złotych

null
© Skoda
null

Klienci zainteresowani zakupem eleganckiego sedana segmentu C mogą rozważyć wybór modelu Skoda Rapid rocznik produkcji 2013, który oferowany jest z upustem 4 700 złotych.

Dzięki obowiązującej promocji na model Skoda Rapid rocznik 2013 podstawowa wersja, którą napędza silnik benzynowy 1.2 MPI 75 KM, kosztuje od 43 250 złotych (poziom Active; regularna cena katalogowa to 47 950 złotych).

Skoda Rapid cennik

Klienci mogą też skorzystać z promocyjnych cen obowiązujących na pakiety wyposażenia do Rapida. I tak np. pakiet dostępny dla wersji Active, na który składa się klimatyzacja Climatic oraz radio Blues 1 Din CD/MP3, kosztuje teraz w promocji 1 600 złotych (wcześniej 5 700 złotych).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama