/  /  /  / Skoda Fabia z lepszym wyposażeniem w korzystnej cenie
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Skoda Fabia z lepszym wyposażeniem w korzystnej cenie

null
© Skoda
null

Generalny importer firmy Skoda Auto na polskim rynku zdecydował się na wprowadzenie ważnych zmian w gamie popularnego modelu Skoda Fabia. Godną uwagi nowością jest pojawienie się lepiej wyposażonej wersji Plus.

Skoda Fabia rok produkcji 2013 obejmuje teraz w gamie następujące poziomy wyposażenia do wyboru: Easy (dostępny tylko z silnikiem benzynowym 1.2 60 KM) oraz Active Plus, Fresh, Ambition Plus oraz Elegance Plus (wszystkie dostępne poczynając od wersji silnikowej 1.2 70 KM).

Poziom Active Plus, którego regularna cena katalogowa zaczyna się od 38 799 złotych (*), różni się od poprzedniej specyfikacji poziomu Active dostępnością w standardzie klimatyzacji i wzrostem ceny o 49 złotych.

Z kolei poziom Ambition Plus jest droższy od poprzedniej wersji Ambition o 49 złotych, ale w zamian oferuje standardowo elementy wchodzące w skład dawnego pakietem Optimum. Nabywcy Fabii w nowej wersji Elegance Plus również zapłacą więcej o 49 złotych niż za wcześniejszą wersję Elegance, jednak w zamian ich samochód posiadać będzie elementy należące do wcześniej oferowanego pakietu Komfort.

Skoda Fabia cennik

Generalny importer zmienił też ceny następujących wersji silnikowych Skody Fabii:
Poziom Active Plus oraz Fresh:
1.2 70 KM – cena obniżona o 1 000 zł
1.4 85 KM – cena obniżona o 1 500 zł
Poziom Ambition Plus oraz Elegance Plus:
1.2 70 KM – cena obniżona o 1 000 zł
1.4 85 KM – cena obniżona o 1 500 zł
1.2 TSI 85 KM - cena obniżona o 1 000 zł
1.2 TSI 105 KM – cena obniżona o 1 500 zł

Ile na powyższych zmianach może zyskać klient? Na przykład wersja Fabia Elegance Plus 1.2 TSI 105 KM, odpowiadająca poprzednio oferowanej Elegance z pakietem Komfort, jest teraz tańsza o 3 951 zł.

* W ramach aktualnej promocji wszystkie wersje Skody Fabii kosztują teraz dzięki upustowi mniej o 3 000 złotych niż regularne ceny katalogowe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama