/  /  /  / Pierwsze egzemplarze nowej Skody Octavii już we flocie
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Pierwsze egzemplarze nowej Skody Octavii już we flocie

Skoda|
null
© Skoda
null

24 kwietnia w salonie firmy Carsed w Mińsku Mazowieckim odbyło się pierwsze w Polsce przekazanie dużej floty bazującej na trzeciej generacji Skody Octavii. Samochody trafiły do carparku Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Współpraca pomiędzy firmami trwa już od początku 2008 roku, kiedy to Bank BPS zakupił kilkadziesiąt modeli Fabia i Octavia. Odmłodzoną flotę firmy uzupełnią teraz nowe Skody Octavia i Rapid.

Wszystkie samochody wyposażone są w silniki benzynowe TSI, które zapewniają dynamikę jazdy oraz ekologiczną i ekonomiczną eksploatację.
   
"Wybrane modele samochodów odpowiadają wymaganiom naszych pracowników. Ważna jest także optymalizacja kosztów związanych z eksploatacją floty. Auta pozwolą skutecznie wypełniać obowiązki firmowe, będąc przy tym ekonomiczne. Usługę leasingową full service w dalszym ciągu będzie dostarczał długoletni partner Banku BPS, firma Arval - powiedziała Joanna Ciarczyńska, dyrektor departamentu administracji.

"Cieszymy się, że nasz strategiczny klient zdecydował się na kolejne zakupy samochodów marki Skoda. Jesteśmy pewni, że nowa Octavia wywiąże się ze swoich zadań wzorowo. Jest to samochód, który odzwierciedla najlepsze geny marki: elegancję, funkcjonalność, bezpieczeństwo i korzystną cenę. Z Bankiem BPS wiążemy także plany na dalszą współpracę w przyszłości - dodał Tomasz Koter, kierownik zespołu sprzedaży flotowej Skoda.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama