/  /  /  / Octavia doceniona w konkursie Internetowy Samochód Roku 2012
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Octavia doceniona w konkursie Internetowy Samochód Roku 2012

Skoda|
null
© Skoda
null

Skoda Octavia znalazła się wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów w internecie na polskim rynku za cały rok ubiegły.

Największy polski serwis ogłoszeń motoryzacyjnych otomoto.pl już po raz ósmy przyznał nagrody w konkursie Internetowy Samochód Roku. Ranking wyróżnia najbardziej poszukiwane auta nowe i używane na polskim rynku.

W tegorocznej odsłonie przeanalizowano ponad ćwierć miliarda zapytań użytkowników oraz parametry blisko 10 milionów zamieszczonych ogłoszeń.
   
W kategorii nowych samochodów osobowych Skoda Octavia znalazła się wśród najlepszych z wynikiem 110 536 zapytań. Już w marcu Octavia po ważnych zmianach generacyjnych zadebiutuje oficjalnie na polskim rynku (PATRZ TUTAJ).

Przeszukując propozycje samochodów używanych, o Octavia użytkownicy zapytali aż 1 879 856 razy. Na liście najpopularniejszych przechodzonych aut znalazła się także Skoda Fabia z wynikiem 1 029 252 wyświetleń.

Internetowy Samochód Roku 2012

Łącznie w roku ubiegłym o nowe samochody marki Skoda odnotowano 276 956 zapytań, a w segmencie pojazdów używanych osiągnięty wynik to łącznie 6 188 906 razy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Skoda

Reklama