/  /  /  / Nowa Skoda Yeti na start
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Skoda Yeti na start

Skoda|
null
© Skoda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W zakładach Skoda Auto w czeskich Kvasinach wystartowała właśnie produkcja seryjna modelu Skoda Yeti po gruntowych zmianach modernizacyjnych. Ten ciekawie zapowiadający się samochód jest już do zamówienia na polskim rynku.

W zmodernizowanej gamie Skoda Yeti po raz pierwszy dostępna będzie w dwóch wariantach do wyboru: jeden nadaje się bardziej do użytku miejskiego, natomiast drugi (Yeti Outdoor) został przygotowany z myślą o jeździe w nieco trudniejszym terenie.

Ceny Skoda Yeti 2014, obowiązujące na polskim rynku, sprawdzić można TUTAJ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama