/  /  /  / Nowa Skoda Octavia od 790 zł miesięcznie
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Skoda Octavia od 790 zł miesięcznie

Volkswagen Bank Polska|
null
© Skoda
null

W marcu w polskich salonach Skody zadebiutuje trzecia generacja Octavii. Dzięki ofercie Skoda Kredyt 5,99% klienci zainteresowani zakupem tego modelu mogą sfinansować auto już od 790 zł miesięcznie.

W ramach oferty finansowej Skoda Finance, dzięki Skoda Kredyt 5,99% właścicielem nowej Octavii można zostać płacąc już 790 zł miesięcznie. Jest to rozwiązanie przygotowane dla tych, którzy chcą sfinansować auto w całości za pomocą kredytu, nie angażując do tego środków własnych.

Kredyt jest przyznawany na okres od 1 roku do 7 lat. Najważniejszą zaletą produktu jest niskie oprocentowanie 5,99% dla wszystkich okresów finansowania.

Skoda Octavia III cennik w Polsce
 
W ofercie Skoda Finance dostępny jest również kredyt średniookresowy Skoda Kredyt 2x50% z niskim oprocentowaniem nominalnym 1,99%. Jest to rozwiązanie dla osób, które mają możliwość pokrycia 50% wartości samochodu z własnych środków, a pozostałą kwotę kredytu wolą spłacić po roku.

Kredyt jest także dostępny w wariantach spłat 3x33% (przy wkładzie własnym 33% wartości auta i dwóch ratach rocznych), 4x25% (przy wkładzie własnym 25% wartości auta i trzech ratach rocznych) oraz 5x20% (przy wkładzie własnym 20% wartości auta i czterech ratach rocznych). Oprocentowanie kredytu dla okresu od 2 do 4 lat wynosi 4,99%.

Promocyjna oferta kredytowa jest ważna do 30 czerwca.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama