/  /  /  / Nowa Skoda Octavia od 59 500 złotych
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Skoda Octavia od 59 500 złotych

Skoda|
null
nullnullnullnull

Na polskim rynku Skoda Octavia trzeciej generacji będzie oferowana w cenie od 59 500 złotych. Oficjalna premiera samochodu to marzec.

Nowa Skoda Octavia będzie oferowana w trzech wersjach wyposażenia do wyboru: Active, Ambition oraz Elegance.

Nowa Octavia Active z silnikiem 1.2 TSI o mocy 85 KM to wydatek 59 500 zł. Już w podstawowej wersji klient otrzymuje w wyposażeniu standardowym m.in. klimatyzację Climatic i radio Blues z czterema głośnikami.

Octavia z podstawowym silnikiem w bogatszej wersji Ambition kosztuje 65 000 zł. Wyróżniają ją dodatkowo m.in. podłokietnik z przodu Jumbo Box, skórzana i wielofunkcyjna kierownica z obsługą radia, wyświetlacz Maxi-Dot, czujniki parkowania z tyłu oraz światła przeciwmgłowe.

Skoda Octavia III cennik w Polsce

Ceny najbogatszej wersji Elegance z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM rozpoczynają się od 73 350 zł. Decydując się na ten wariant, potencjalny klient otrzyma również m.in. czujniki parkowania przód/tył, radio Bolero z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 5,8 cala (z CD/MP3 i wejściem SB), elektrycznie składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne czy 2-strefową klimatyzację Climatronic z czujnikiem jakości powietrza AQS.

Takie nowości szykuje Skoda w roku 2013

Najtańszy diesel 1.6 TDI (105 KM) kosztuje 74 550 zł w wersji Active, 80 050 zł w Ambition oraz 84 050 zł w Elegance.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama