/  /  /  / CENY | Za nową Skodę Octavię w wersji kombi zapłacimy minimum 63 500 złotych
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

CENY | Za nową Skodę Octavię w wersji kombi zapłacimy minimum 63 500 złotych

null
© Skoda
nullnullnullnullnullnull

Znamy już ceny na model Skoda Octavia Combi nowej generacji. Podstawowa specyfikacja tego samochodu została wyceniona na 63 500 złotych.

Wersja bazowa nowej Octavii kombi to auto skonfigurowane według specyfikacji poziomu Active, wyposażone w silnik benyznowy 1.2 TSI o mocy 85 KM. Mocniejsza wersja 105-konna 1.2 TSI jest natomiast do kupienia od 67 100 złotych (przekładnia 5-biegowa) lub od 67 850 złotych (przekładnia manualna 6-biegowa).

Klientów zainteresowanych zakupem auta zasilanego olejem napędowym zainteresować może informacja, że najtańszy diesel (nowy w ofercie motor 1.6 TDI 90 KM; filtr cząstek stałych) jest do kupienia od 75 200 złotych.

Cennik Skoda Octavia III

Do nowej Octavii kombi rok modelowy 2014 można zamówić np. pakiet Green tec, który kosztuje 1 000 złotych i jest oferowany dla wersji silnikowych 1.4 TSI 140 KM (w tym również z DSG), a także 1.6 TDI 105 KM oraz 2.0 TDI 150 KM.

Do oferty wprowadzone zostały także atrakcyjne pakiety Amazing, dzięki którym klient może otrzymać auto jeszcze lepiej wyposażone, zyskując nawet do 4 200 zł.

W porównaniu z wersją liftback Octavia Combi charakteryzuje się bagażnikiem o jeszcze większej pojemności: 610 litrów. Po złożeniu oparć tylnych siedzeń wartość ta powiększa się do 1 740 litrów.

Przestrzeń bagażowa jest nie tylko obszerna, ale też wyjątkowo funkcjonalna dzięki przemyślanym rozwiązaniom takim jak uchwyty czy haczyki.

Dodatkowe możliwości aranżacji tej przestrzeni daje opcjonalna, wielofunkcyjna podłoga. Dostępna jest także elektrycznie otwierana pokrywa bagażnika, która dodatkowo podnosi komfort użytkowania samochodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama