/  /  /  / Hyundai i30 i Skoda Octavia pod jednym dachem
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Hyundai i30 i Skoda Octavia pod jednym dachem

The Wall Street Journal (Leos Rousek)|
null
© Hyundai
null

Według doniesień prasowych dealerzy koncernu Hyundai na rynku czeskim zdecydowali się na niecodzienną akcję marketingową. W salonach tej marki obok kompaktowego i30 zobaczyć bowiem można egzemplarz Skody Octavii.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Taka forma ekspozycji umożliwić ma potencjalnym klientom bezpośrednie porównanie oferty modelowej każdej z marek.

Cały artykuł przeczytać można TUTAJ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama