/  /  /  / Finał konkursu Skoda Service Challange 2012
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Finał konkursu Skoda Service Challange 2012

Skoda|
null
© Skoda
null

Międzynarodowy finał Skoda Service Challange 2012 wyłonił najlepszych techników i doradców serwisowych marki Skoda.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Trzeci międzynarodowy finał Skoda Service Challange 2012 odbył się w dniach 21-24 marca w Pradze/Kosmonosach. Na końcowy etap konkursu przyjechali technicy i doradcy serwisowi Skody z całego świata, którzy wcześniej zwyciężyli w eliminacjach krajowych.

W tegorocznym finale udział wzięło 36 zespołów z Europy, Azji i Ameryki Południowej.

Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi ze swoich dziedzin zawodowych. Ich dobranie odpowiadało wysokiej kompetencji i doświadczeniu wszystkich zawodników. Technicy musieli stawić czoła trzem zadaniom praktycznym z zakresu techniki Skody, a doradcy serwisowi – z umiejętności miękkich.

Na końcu konkursu na wszystkich czekał test z wiedzy ogólnej na temat marki Skoda.

Zwycięzcami Skoda Service Challange 2012 zostali:
- Janos Vizkeleti/Węgry (najlepszy doradca serwisowy)
- Thijs Veenstra/Holandia (najlepszy technik serwisowy)

W finale Skoda Service Challange 2012 brali udział również specjaliści z Polski. Maciej Podlecki, reprezentujący firmę Pehamot Sp. z o.o. ze Szczecina, w kategorii "technik serwisowy" zajął 10. miejsce.

W kategorii "doradca serwisowy" reprezentujący firmę Wątarski Sp. z o.o. z Włocławka startował Marek Ochocki, który uplasował się na 11. pozycji.

Ceremonia wręczenia nagród Skoda Service Challange 2012 odbyła się w Muzeum Skody.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama