/  /  /  / Akcja serwisowa Skody
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja serwisowa Skody

UOKIK|

Jak poinformowała firma Skoda Auto Polska, wybrane egzemplarze modelu Roomster oraz Octavia II mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Zgodnie z informacją przekazaną do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Skoda Auto Polska, w wybranych egzemplarzach modelu Roomster oraz Octavia II (patrz tutaj) istnieje prawdopodobieństwo, że śruba mocująca przegub kolumny kierowniczej nie jest właściwie dokręcona.

Generalny importer powiadomi wszystkie autoryzowane serwisy marki Skoda o rozpoczęciu akcji serwisowej. Wszyscy klienci, którzy zakupili pojazdy objęte kampanią producenta, zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie. W przypadku stwierdzenia wady (niewłaściwy moment dokręcenia śruby) zostanie ona bezpłatnie usunięta.

Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 18 pojazdów Skoda.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama