/  /  /  / Z logo SEAT na koszulce
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Z logo SEAT na koszulce

null
© SEAT
null

Podczas niedzielnego spotkania ligowego przeciwnikiem Borussii Dortmund w niemieckiej Bundeslidze była drużyna beniaminka, czyli Eintracht Brunszwik. Warto dodać, że w tym meczu piłkarze Eintrachtu wystąpili w koszulkach z logo marki SEAT.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Poczynając od sezonu piłkarskiego 2013/2014 partnerem Eintrachtu Brunszwik jest marka SEAT. Kilka dni temu zorganizowano specjalne spotkanie w Autostadt Wolfsburg, podczas którego koncern przekazał przedstawicielom klubu nowe samochody.

Przypomnijmy, że w roku 1973 Eintracht Brunszwik został pierwszym klubem w Niemczech, który zgodził się na umieszczenie logo sponsora na swoich strojach. Wówczas był to Jagermeister.

Nowy SEAT Leon już dostępny dla klientów w Polsce

W pierwszym półroczu marka SEAT zarejestrowała na rynku niemieckim ponad 41 350 nowych samochodów, czyli o 30% więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej (31 700 sztuk). Uzyskany wynik pozwolił na zdobycie udziału rynkowego w Niemczech na poziomie aktualnie około 2,8%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama