/  /  /  / SEAT Mii w hiszpańskich salonach sprzedaży
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

SEAT Mii w hiszpańskich salonach sprzedaży

SEAT|
null
© SEAT
nullnullnullnullnullnull

Pierwsze egzemplarze nowego modelu SEAT Mii trafiły już do hiszpańskich klientów. Mii to miejskie auto dostosowane do współczesnego, zurbanizowanego i dynamicznego stylu życia.

Zewnętrzne wymiary nowego Mii wpisują się w miejską dżunglę ułatwiając zarówno manewry podczas parkowania jak i te w trakcie przemieszczania się pośród wielkomiejskich ulic. Auto mierzy 3,56 metra długości, co idealnie sprawdza się w zurbanizowanym świecie, a jego promień skrętu wynosi zaledwie 9,8 metra.

Mały z wielkim wnętrzem - to częste określenia nowych właścicieli SEAT Mii. Wynika to z dużej przestronności, jaką pojazd oferuje swoim pasażerom. Z łatwością przewiezie cztery dorosłe osoby. Nowy produkt dostępny jest w wersji 2-drzwiowej, a jeszcze w tym roku ofertę uzupełni auto 4-drzwiowe.

SEAT Mii to także platforma dla najnowszych technologii takich jak system City Safety Assist, Start/Stop czy system informacyjno-rozrywkowy SEAT Portable System. Wyposażony w czujnik laserowy samochód sygnalizuje kierowcy niebezpieczeństwo kolizji w korku, a w skrajnych przypadkach sam zatrzyma pojazd wkraczając tym samym w nowy wymiar bezpieczeństwa w ruchu miejskim.

Gamę silników kształtują nowe, 3-cylindrowe jednostki o pojemności jednego litra. Ich moc maksymalna to 60 KM oraz 75 KM. Zadowalają się przy tym średnim spalaniem na poziomie kolejno 4,2 l oraz 4,3 l na 100 km.

Nowoczesna technologia zastosowana w silnikach Mii pozwoliła również ograniczyć emisję spalin do niskiego poziomu 97 g CO2/km oraz 99 g CO2/km w przypadku mocniejszej jednostki.

Nowa Skoda Citigo. Pierwsze sukcesy

Dynamiczna stylistyka nadwozia SEAT Mii, już w standardowej wersji wygląda ciekawie i intrygująco. Jednak Mii to także możliwość szerokiej personalizacji. Poczynając od trzech wersji wyposażeniowych Reference, Style Chic i Sport, a kończąc na szeregu opcji wyposażenia dodatkowego, wśród których znajduje się m.in. panoramiczne okno dachowe.

Indywidualistów najbardziej zainteresuje szeroka paleta akcesoriów nadających Mii własny, oryginalny charakter. Są to różnego rodzaju okleiny i nakładki na deskę rozdzielczą, progi i inne elementy wnętrza. Znajdziemy również dodatki kolorystyczne i uniwersalne, w srebrnym odcieniu zarówno do montażu we wnętrzu, jak i na zewnątrz samochodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama