/  /  /  / SEAT Leon pod siatką "Inżynierów"
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

SEAT Leon pod siatką "Inżynierów"

Grupa PGD|
null
© PGD
nullnullnullnull

Warszawski dealer Seata, firma Euromotor została sponsorem AZS Politechniki Warszawskiej. W sezonie 2013/2014 oficjalnym samochodem "Inżynierów" będzie SEAT Leon.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na mocy umowy AZS Politechnika Warszawska dostała do dyspozycji trzy nowe samochody. "Nowy SEAT Leon z silnikiem TSI to auto z temperamentem. Idealnie pasuje do naszego zespołu: oszczędnego, a dynamicznego. No i ma „style” - powiedziała nawiązując do wersji wyposażenia samochodu prezes klubu Jolanta Dolecka.

"Do podpisania umowy nie doszłoby, gdyby nie wsparcie naszych działań przez importera, Volkswagen Group Polska - podkreślił Gerard Jachoł, dyrektor centrum Motoryzacyjnego Toruńska. "Cieszymy się, że nasz partner przyklasnął inicjatywie i że razem możemy wesprzeć warszawski zespół, uznany za jedną z największych niespodzianek poprzedniego sezonu PlusLigi".

Gerard Jachoł życzył drużynie, aby dostarczała kibicom takich emocji i radości, jakich samochody marki SEAT dostarczają swoim użytkownikom. Wyraził jednocześnie przekonanie, że w nadchodzącym sezonie drużyna będzie już nie tylko niespodzianką, ale największą rewelacją rozgrywek tak popularnej w Polsce dyscypliny sportu, jaką jest siatkówka.

"Jestem pewien, że SEAT Leon będzie mi dobrze służył - stwierdził uśmiechnięty Jakub Bednaruk, odbierając kluczyki do swojego nowego samochodu.

"Egzemplarz w kolorze czarnym, który wybrałem, wygląda naprawdę efektownie. Taka będzie też nasza gra w nowym sezonie - dodał szkoleniowiec drużyny.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama