/  /  /  / SEAT Leon już za 498 zł miesięcznie
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

SEAT Leon już za 498 zł miesięcznie

Volkswagen Bank Polska|
null
© SEAT
null

Volkswagen Bank Polska we współpracy z Volkswagen Group Polska opracował ofertę finansową i ubezpieczeniową dla marki SEAT. Przygotowane rozwiązania gwarantują atrakcyjne koszty finansowania aut hiszpańskiej marki.

Dla klientów zainteresowanych długookresowym kredytem ratalnym dostępny jest kredyt 0%. Oprocentowanie nominalne wynosi 0% dla okresów finansowania 12, 24 i 36 miesięcy lub 1,99% dla okresów 48 oraz 60 miesięcy. Prowizja bankowa wynosi tylko 2% dla okresów 12, 24 i 36 miesięcy. Jest to rozwiązanie dla tych, którym zależy na najniższych całościowych kosztach finansowania.

Klienci, którym zależy na bardzo niskiej miesięcznej racie dopasowanej do miesięcznego budżetu domowego, mogą skorzystać z AutoKredytu. Jest to rozwiązanie finansowe, które oprócz niskiej raty zapewnia możliwość komfortowej wymiany auta na nowe. Właściciel korzysta z samochodu przez 3 lub 4 lata, a miesiąc przed zakończeniem umowy może wybrać jedną z trzech form jej zakończenia: zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe, spłatę w ratach lub spłatę jednorazową. W przypadku zwrotu samochodu jego odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym. AutoKredyt posiada oprocentowanie 0%.

Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego Seata w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego (od 0 do 30%).

Z myślą o przedsiębiorcach
W nowej ofercie przygotowanej przez Volkswagen Bank Polska dla marki SEAT dostępny jest leasing 104% niska rata. Całkowita suma opłat 104% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%.

Oferta obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10 do 45% oraz wartość końcową od 1% do 19%. Rata leasingowa jest indywidualnie konfigurowana w zależności od potrzeb i możliwości firmy.

Produkty finansowe Volkswagen Bank Polska są dostępne wraz z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeniowymi.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama