/  /  /  / Pierwsze modele SEAT już w Chinach
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Pierwsze modele SEAT już w Chinach

(2012-02-24 16:11)
null
© SEAT
nullnullnull

W ramach globalnej ekspansji marki SEAT pierwsze samochody tej firmy dotarły niedawno drogą morską do Chin. Koncern wiąże duże nadzieje na odniesienie sukcesu komercyjnego na tym obiecującym rynku motoryzacyjnym.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pierwszy transport obejmował 250 egzemplarzy modelu SEAT Leon, które zostały załadowane na statek wypływający z Barcelony. W najbliższych tygodniach do Chin trafią kolejne samochody.

Sprzedaż samochodów SEAT w chińskich salonach dealerskich rozpocznie się wiosną.

Osobistość roku w motoryzacji

Również na rynku europejskim SEAT zapowiada ofensywę produktową. Wśród potwierdzonych oficjalnie nowości znajduje się miejski model SEAT Mii (wersja trzy- i pięciodrzwiowa) oraz zmodernizowana Ibiza. Niektóre źródła motoryzacyjne informują nawet o szykowanej w tym roku premierze modelu SEAT Leon nowej generacji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama