/  /  /  / Nowy SEAT Toledo na zdjęciach
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy SEAT Toledo na zdjęciach

Kilka dni temu Skoda zaprezentowała pierwsze oficjalne zdjęcia swojej nowej kompaktowej limuzyny Rapid, która jeszcze przed końcem bieżącego roku wjedzie do europejskich salonów. Teraz czas poznać siostrzany model marki SEAT, czyli nowe Toledo.

W internecie ukazały się właśnie pierwsze oficjalne zdjęcia, które prezentują nowe wcielenie modelu SEAT Toledo (PATRZ TUTAJ). Będzie to przestronna i stylowo zaprojektowana limuzyna z segmentu C, oferująca korzystny stosunek ceny do wartości użytkowej.

Zapowiedzią premiery nowego Toledo była marcowa wystawa moto w Genewie, na której światło dzienne ujrzał samochód w wersji koncepcyjnej.

Miejscem premiery nowego SEAT Toledo będą targi w Paryżu, które ruszają pod koniec września.

Co ciekawe, SEAT już niedługo zaprezentować też ma 5-drzwiową wersję zupełnie nowego Leona. Będzie to pierwszy produkt marki wykorzystujący platformę konstrukcyjną MQB, jaką stworzył koncern Volkswagen AG z myślą o szerokiemu zastosowaniu w różnych modelach grupy, nawet jeśli są to auta z różnych segmentów rynkowych.
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama