/  /  /  / Nowy SEAT Toledo jeszcze w tym roku
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy SEAT Toledo jeszcze w tym roku

SEAT|
null
© SEAT
nullnullnullnull

Z okazji czerwcowej wystawy motoryzacyjnej AMI 2012 w Lipsku marka SEAT zorganizowała pierwszą na terenie Niemiec prezentację modelu Toledo Concept. Projekt zbliżony jest to ostatecznej wersji produkcyjnej. Sprzedaż nowego Toledo rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Najpierw nowy SEAT Toledo Concept prezentowany był na marcowej wystawie branżowej w Genewie. Teraz samochód może oglądać szeroka publiczność odwiedzająca targi motoryzacyjne w Lipsku (2-10 czerwca).

Nowy model nawiązuje do tradycji Toledo, które uchodzi za przełomowy model w historii marki SEAT. Od 1991 roku w Europie wyprodukowano i sprzedano do wielu krajów ponad 860 000 egzemplarzy pierwszej i drugiej generacji tego średniego sedana. Toledo było cenione przez klientów zarówno ze względu na atrakcyjny wgląd, jak i za wiele aspektów praktycznych.

Nowy SEAT Mii kosztuje od 32 658 zł

Jak zapowiada hiszpańska firma, nowy SEAT Toledo będzie charakteryzować się korzystnym stosunkiem wartości użytkowej do ceny.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama