/  /  /  / Nowy SEAT Leon teraz w kredycie 3x0%
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy SEAT Leon teraz w kredycie 3x0%

VGP|
null
© SEAT
null

Nowy SEAT Leon jest już dostępny w ofercie finansowej przygotowanej przez Volkswagen Bank Polska. Kredyt 3x0% to rozwiązanie pozwalające na skorzystanie z promocyjnych warunków gwarantujących najniższe koszty finansowania wymarzonego samochodu.

Wysokość miesięcznych rat ustalana jest indywidualnie na okres kredytowania od 12 do 60 miesięcy. W załatwieniu wszystkich formalności pomagają doradcy, a decyzja kredytowa wydawana jest w zaledwie 90 minut.

Kredyt 0% to:
- 0% prowizji bankowej
- 0% oprocentowania
- już od 0% wkładu własnego

Cennik SEAT Leon

W ramach kredytu 3x0% oferowany jest szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, Assistance, NNW, Zielona Karta w stawce ubezpieczeniowej równej 3,3% wartości zakupionego auta.

Ponadto, ubezpieczenie bezpieczna spłata finansowane w ramach kredytu, chroni Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku śmierci, poważnego zachorowania lub całkowitej niezdolności do pracy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama