/  /  /  / Nowiutki SEAT Leon za 426 złotych
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowiutki SEAT Leon za 426 złotych

Volkswagen Bank Polska|
null
© SEAT
null

Tylko o końca roku można zostać właścicielem kompaktu hiszpańskiej marki już od 426 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu. Tak niska rata jest efektem konstrukcji rozwiązania finansowego Volkswagen Bank Polska oraz aktualnego rabatu promocyjnego marki.

Tylko do końca grudnia SEAT Leon jest dostępny już od 426 zł (wersja 3-drzwiowa) lub od 443 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu w Volkswagen Bank Polska. Jest to rozwiązanie finansowe, które zapewnia niską miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany auta na nowe.

Właściciel korzysta z samochodu przez 3 lub 4 lata, a miesiąc przed zakończeniem umowy może wybrać jedną z trzech form jej zakończenia: zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe, spłatę w ratach lub spłatę jednorazową. W przypadku zwrotu samochodu, jego odkup gwarantuje Volkswagen Bank.

Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie 0%. Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego Seata w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego.

SEAT Leon ST już od 56 900 złotych

"Dzięki ścisłemu powiązaniu finansowania samochodu z jego wartością rezydualną właściciel spłaca tylko kwotę, jaką auto traci na wartości w okresie kredytowania. W efekcie miesięczna rata może być nawet o połowę niższa niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań kredytowych. W krajach Europy Zachodniej to rozwiązanie cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to przyszłość rynku finansowania samochodów również w Polsce - podkreśla Michał Dyc, dyrektor departamentu sprzedaży i współpracy z dealerami w Volkswagen Bank Polska.

Inne możliwości sfinansowania Leona
Klienci, którzy są zainteresowani długookresowym kredytem ratalnym, mogą sfinansować Leona w kredycie 0%. Dla wszystkich okresów finansowania (od 12 do 60 miesięcy) oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt dostępny jest z wkładem własnym już od 0%. Prowizja bankowa także wynosi 0%.

Dla osób, które dysponują gotówką i są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska przygotował "kredyt wygodna spłata 2x50%". Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

Przedsiębiorcy mogą sfinansować Seata Leona w "leasingu 106% niska rata" oraz "leasingu 107% niska rata" z ubezpieczeniem GAP.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama