/  /  /  / Nowe promocje w salonach marki SEAT
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowe promocje w salonach marki SEAT

IMC|
null
© SEAT
null

SEAT przygotował specjalną obniżkę cen na najpopularniejsze modele: Ibizę, Ibizę SC i Ibizę ST oraz na Leona. Obniżkom uległy zarówno auta w standardowym wyposażeniu Reference, jak i bogatych wersjach Style we wszystkich wersjach silnikowych.

I tak klient, będąc zainteresowanym dowolną Ibizą w wersji Reference, może liczyć na ofertę rabatową 4 500 zł, a auto będzie dostępne już od 38 882 zł. Decydując się na bogato wyposażoną wersją Style korzyści będą jeszcze większe i sięgną 5 000 zł, a 5-drzwiową Ibizą z jednostką napędową 1.4 MPI o mocy 85 KM można wyjechać z salonu za 46 179 zł.

Jeszcze lepsza okazja czeka na osoby zdecydowane na zakup SEAT Leona. Tu upusty sięgną 5 500 zł w przypadku wersji Reference i aż 7 000 zł w wersji Style, a Leona z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM można nabyć już za 52 364 zł.

SamochodY objęte promocją są dostępne praktycznie „od ręki”.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama