/  /  /  / Mistrzowska oferta w salonach SEAT
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mistrzowska oferta w salonach SEAT

IMC|
null
© SEAT
nullnullnullnull

Nie opadły jeszcze emocje związane ze zdobyciem przez reprezentację Hiszpanii po raz drugi z rzędu tytułu mistrza Europy w piłce nożnej, a już w salonach SEAT czeka nowa, mistrzowska oferta.

Wraz z pierwszym dniem drugiej kadencji La Furia Roja jako mistrzów Europy, SEAT (również po raz drugi) przedstawia promocyjne pakiety wyposażenia aut z Półwyspu Iberyjskiego. Oferta Copa, bo o niej mowa, to specjalny pakiet wyposażenia w cenie kilkukrotnie niższej aniżeli normalnie.

I tak, pakiety wyposażenia Copa dostępne są dla modeli Leon, Altea i Altea XL zarówno w standardowej wersji wyposażenia Reference, jak i bogatszej Style. W zależności od tego, jakie auto wybierzemy oraz na jaką wersję wyposażenia się zdecydujemy, za ułamek ceny normalnie domawianego wyposażenia otrzymamy pakiet skalkulowany o wiele taniej.

Przy zakupie modelu SEAT Leon w wersji Reference w pakiecie Copa otrzymamy automatyczną, 2-strefową klimatyzację Climatronic, 16-calowe felgi aluminiowe, podgrzewane lusterka, światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, wielofunkcyjną kierownicę, siedzenia ze specjalną tapicerką oraz regulacją lędźwiową, tempomat, bluetooth oraz złącze USB i AUX już za 1 794 zł, czyli aż 5 829 zł taniej niż dotychczas.

Nowy SEAT Toledo już oficjalnie

Jeśli pokusimy się o Leona w bogatszej wersji Style, to w pakiecie Copa znajdą się reflektory bi-xenonowe z dynamicznym systemem doświetlania zakrętów AFS oraz tylnymi światłami wykonanymi w technologii LED, czujnik deszczu, automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne, tylne czujniki parkowania, bluetooth z wyświetlaczem oraz nowy wzór tapicerki już za 1 291 zł, czyli o 2 492 zł taniej niż przy zakupie wyłącznie refletorów bi-xeononowych i tylnych lamp w technologii LED oraz 5 805 zł taniej w stosunku do całości wyposażenia, jakie obejmuje pakiet Copa.

Nie mniej korzystnie prezentuje się oferta Copa dla modeli Altea i Altea XL. Przy zakupie tych ekonomicznych i przestronnych minivanów w pakiecie Copa znajdą się dwustrefowa automatyczna klimatyzacja Climatronic, 16-calowe felgi aluminiowe, przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, wielofunkcyjne koło kierownicy, fotele z regulacją lędźwiową i wysokości, złącza USB i AUX oraz nowa tapicerka siedzeń już za 2 984 zł, czyli o 2 936 zł taniej niż przy osobnym zakupie opcji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama