/  /  /  / Ekstremalne testy nowego Leona
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ekstremalne testy nowego Leona

SEAT|
null
© SEAT
nullnullnullnull

Nowy Leon to już trzecia generacja flagowego produktu SEAT. Auto opracowano na nowej platformie MQB grupy Volkswagena. Wóz został zaprojektowany i opracowany przez inżynierów SEAT w Martorell koło Barcelony.

W ramach kompleksowego procesu rozwoju nowy Leon trafił zarówno na mroźne koło podbiegunowe jak i gorącą i suchą pustynie w Hiszpanii, gdzie auto zostało ekstremalnie przetestowane.

Podczas tego testu inżynierowie SEAT sprawdzali między innymi zachowanie auta, jakość i spasowanie elementów we wnętrzu oraz odporność silnika na pył.

Nowy SEAT Leon zaprezentowany

Tak intensywny proces testowania leży u podstaw filozofii firmy SEAT i pokazuje jej zaangażowanie w proces tworzenia wzorcowej inżynierii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama