/  /  /  / CENY | Nowy SEAT Leon teraz za...
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

CENY | Nowy SEAT Leon teraz za...

VGP|
null
© SEAT
null

W ramach aktualnej oferty promocyjnej w polskich salonach model SEAT Leon jest teraz do kupienia z rabatem wynoszącym 6 000 złotych. Promocja dotyczy obu dostępnych obecnie wersji nadwoziowych.

Bazowa wersja modelowa SEAT Leon SC dzięki rabatowi kosztuje teraz od 45 100 złotych. Jest to auto z nadwoziem 3-drzwiowym, wyposażone w silnik 1.2 TSI o mocy maksymalnie 86 KM.

Natomiast już od 46 900 złotych jest do kupienia najtańsza wersja Leona w bardziej funkcjonalnej odmianie 5-drzwiowej. Do napędu służy ta sama co wspomniana wyżej jednostka benzynowa TSI, która współpracuje z manualną przekładnią o 5 biegach.

Przedstawione rabaty obowiązują do 31 grudnia i dotyczą oferty magazynowej. Oferta łączy się z innymi promocjami marki SEAT.    

W rok przyszłym ważnym wzmocnieniem gamy produktowej Leona będzie na polskim rynku premiera wersji kombi/ST.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama