/  /  /  / 105-konny SEAT Leon z silnikiem TSI tańszy o 3 600 zł
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

105-konny SEAT Leon z silnikiem TSI tańszy o 3 600 zł

IMC|
null
© SEAT
nullnullnull

Za oknem spadają liście, a w salonach SEAT spadają ceny na najpopularniejsze modele i ich wersje z roku 2012. Oto szczegóły.

Wspomnianą promocją objęte zostały trzy najpopularniejsze modele w trzech najczęściej wybieranych wersjach silnikowych i wyposażenia. Nowe ceny objęły 5-drzwiowe Ibizy oraz 3-drzwiowe Ibizy SC w wersji Reference z jednostkami benzynowymi o pojemności 1,4 litra i mocy maksymalnej 85 KM.

Auta wyposażone w 4 poduszki powietrzne, ABS, klimatyzację, radio CD/MP3 oraz elektryczne szyby przednie wyceniono tylko na 42 982 zł za 3-drzwiową wersję Ibizy SC oraz 44 405 zł za wersję 5-drzwiową.

Nową cenę przygotowano także dla Leona z silnikiem 1.2 TSI o mocy maksymalnej 105 KM w wyposażeniu Reference. Objęty promocją Leon posiada m.in. 6 poduszek powietrznych, ABS i system kontroli trakcji przy przyspieszaniu, półautomatyczną klimatyzację Climatic, radio CD/MP3 z 6 głośnikami i elektryczne szyby przednie. Tak wyposażone auto jest dostępne teraz w cenie 54 264 zł, czyli o 3 600 zł taniej niż dotychczas.

Auta objęte promocją już czekają u polskich dealerów SEAT.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama