/  /  /  /  / Czujniki parkowania w promocji
SEAT Mii

SEAT Mii

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Cena38 500 zł - 54 800 zł (aktualizacja: 2017-05-04)
Emisja CO2105 g/km - 106 g/km
Żużycie paliwa4,5 L/100km - 4,6 L/100km
 

Czujniki parkowania w promocji

IMC|
null
© SEAT
nullnullnull

Generalny importer marki SEAT na polskim rynku przygotował dla klientów promocyjną cenę na zestaw czujników parkowania do auta. Oto szczegóły oferty.

Panująca obecnie aura nie sprzyja komfortowemu parkowaniu auta. Słaba widoczność spowodowana brakiem światła, śniegiem i mgłą powoduje często obniżenie bezpieczeństwa podczas parkowania tyłem i innych manewrów przy wykorzystaniu wstecznego biegu. Co za tym idzie, o uszkodzenia tylnego zderzaka czy błotnika bardzo łatwo. Mogą się one zdarzyć nawet najbardziej wytrawnym kierowcom.

Dlatego firma Iberia Motor Company (generalny importer aut marki SEAT) przygotowała dla klientów specjalną promocyjną cenę na zestaw czujników parkowania. Dla wszystkich, którzy do 30 kwietnia zdecydują się na zakup zestawu, jego koszt wyniesie jedynie 329 zł; to daje rabat w wysokości ponad 55 zł (poprzednia cena 386,60 zł).

Zestaw zawiera 4 sensory ultradźwiękowe instalowane w tylnym zderzaku oraz kolorowy wyświetlacz diodowy 8 cm x 2 cm, wskazujący odczyt z każdego sensora osobno. W wyświetlaczu znajduje się zintegrowany cyfrowy sygnał dźwiękowy, który ostrzega o zbliżającej się przeszkodzie (zasięg ostrzegania wynosi od 1,8 m do 0,3 m).

System włącza się automatycznie po załączeniu biegu wstecznego w aucie.

Zimowe promocje na auta
Jednocześnie u dealerów SEAT w całym kraju nadal nabyć można auta z roku 2011 na specjalnych, preferencyjnych warunkach z upustami nawet do 18 000 zł.

Klienci mogą wybierać także spośród upustu cenowego, bądź kompletu opon zimowych 4 w cenie 1 opony.

Od stycznia w salonach SEAT można nabyć także model Altea 4 Freetrack z napędem 4x4, oszczędnym i dynamicznym silnikiem TDI oraz bogatym pakietem wyposażenia już za 99 900 zł, a wybierając auto z dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DSG oszczędzić nawet 9 212 zł.

Wszyscy klienci nabywający nowe modele SEAT mogą także ubezpieczyć samochód na preferencyjnych warunkach (pakiet ubezpieczeń OC, AC, NNW) w PZU za 4,2% wartości pojazdu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama