/  /  /  /  / SEAT wrzuca wyższy bieg
SEAT Ibiza

SEAT Ibiza IV FL

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena39 900 zł - 73 500 zł (aktualizacja: 2017-03-15)
Emisja CO295 g/km - 119 g/km
Żużycie paliwa3,6 L/100km - 5,2 L/100km
 

SEAT wrzuca wyższy bieg

null
© SEAT
nullnullnull

Hiszpański SEAT zapowiada rozpoczęcie w tym roku największej ofensywy produktowej w swojej historii. Do premiery szykuje się m.in. model Leon kolejnej generacji, który według wiarygodnych źródeł będzie oferował w nowym wcieleniu trzy wersje nadwoziowe.

Debiutujący pod koniec ubiegłego roku na rodzimym rynku hiszpańskim model SEAT Mii będzie teraz w najbliższym czasie lansowany na kolejnych rynkach europejskich. Auto przygotowano w wersji nadwoziowej 3- lub 5-drzwiowej.

Seat Toledo concept

W gamie pojawiła się już odświeżona wersja modelu SEAT Ibiza, który jest liderem rankingów sprzedaży firmy, a po wakacjach zadebiutuje nowy sedan Toledo, prezentowany na marcowych targach branżowych w Genewie jeszcze w wersji koncepcyjnej.

Początek nowej ery u Volkswagena

Co ciekawe, SEAT ma do końca bieżącego roku zaprezentować jeszcze 5-drzwiową wersję zupełnie nowego Leona. Będzie to pierwszy produkt marki wykorzystujący platformę konstrukcyjną MQB, jaką stworzył koncern Volkswagen AG z myślą o szerokiemu zastosowaniu w różnych modelach grupy, nawet jeśli są to auta z różnych segmentów rynkowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama