/  /  /  /  / Nowy SEAT Ibiza Cupra, czyli sport każdego dnia
SEAT Ibiza

SEAT Ibiza IV FL

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena39 900 zł - 73 500 zł (aktualizacja: 2017-03-15)
Emisja CO295 g/km - 119 g/km
Żużycie paliwa3,6 L/100km - 5,2 L/100km
 

Nowy SEAT Ibiza Cupra, czyli sport każdego dnia

SEAT|
null
© SEAT
nullnullnull

Nowa Ibiza Cupra oddaje esencję marki SEAT w najczystszej formie: atrakcyjny design, wysoka wydajność i nowoczesna technologia łączą się w nowej Ibizie Cupra, aby stworzyć bodaj najbardziej dynamiczny projekt auta w swojej klasie.

Dzięki kompaktowej formie połączonej z wysokim poziomem funkcjonalności Ibiza Cupra jest dynamicznym autem do codziennego użytku: przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje kierowcy zaledwie 6,9 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 228 km/h.

Jak podkreśla producent, Ibiza Cupra jest mimo sportowych osiągów wyjątkowo wydajna, przy średnim zużyciu paliwa na poziomie zaledwie 5,9 litra na 100 km (dane fabryczne).

Ibizę Cupra osadzono na 17-calowych felgach aluminiowych, a zawieszenie pojazdu obniżono i dostosowano do maksymalnej zwrotności oraz precyzji prowadzenia.

Cennik SEAT Ibiza

Dodatkowo, jako alternatywa dla standardowych hamulców zapewniających już w swojej podstawowej formie wysoką efektywność jest oferowany układ hamulcowy AP Racing.

Pierwsza generacja Ibizy Cupra pojawiła się na drogach w 1997 roku i od tego czasu modele Cupra rozwinęły dynamiczną ikonę marki SEAT.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama