/  /  /  /  / SEAT Exeo kombi autem firmowym 2009
SEAT Altea

SEAT Altea

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

SEAT Exeo kombi autem firmowym 2009

SEAT|
null
© SEAT
nullnullnull

Aż cztery modele marki SEAT znalazły się na czołowych pozycjach rankingu Samochód Firmowy 2009, opracowanego przez niemieckie wydawnictwo branżowe „Firmenauto” i renomowaną firmę specjalizującą się w kontroli stanu technicznego pojazdów DEKRA.

Ranking przygotowano na podstawie opinii 150 menedżerów odpowiedzialnych za pojazdy użytkowane w firmach. Nowy Exeo ST został niekwestionowanym zwycięzcą w swojej kategorii i zajął trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej. Pozostałe sukcesy to drugie miejsce Altei XL wśród kompaktowych vanów, drugie miejsce Ibizy w kategorii małych samochodów importowanych oraz trzecie miejsce Leona w segmencie samochodów kompaktowych.

Zwycięstwo w plebiscycie na najlepszy samochód firmowy to pierwsza nagroda zdobyta przez Exeo ST od pojawienia się tej wersji na rynku. Nowy model SEAT pokonał rywali dzięki znakomitym osiągom i umiarkowanemu zużyciu paliwa, a także dzięki charakteryzującej to auto elegancji i subtelnie zaznaczonemu sportowemu zacięciu. Klienci z bardzo konkurencyjnego rynku zakupów flotowych z pewnością zainteresują się tym modelem.

Altea XL zaimponowała jurorom innowacyjnym wzornictwem, przestronnym przedziałem pasażerskim i bogatym wyposażeniem. Drugie miejsce Altei XL w kategorii kompaktowych i małych vanów to kolejny sukces marki po pierwszym miejscu SEAT Altea w rankingu niezawodności DEKRA z 2009 roku, w którym pojazdy oceniane są w kilku kategoriach wyznaczonych przebiegiem. W przypadku vanów ocena obejmuje egzemplarze z przebiegiem od 50 000 do 100 000 kilometrów.

Drugie miejsce w swojej kategorii zajął także SEAT Ibiza - samochód wyposażony w silniki słynące z niskiego zużycia paliwa i minimalnej emisji spalin oraz bogatego wyposażenia standardowego obejmującego między innymi systemy bezpieczeństwa ABS + EBV + MSR, czy też cztery poduszki powietrzne: dwie czołowe i dwie ochraniające głowę oraz klatkę piersiową. Ten znakomity rezultat potwierdza pozycję hiszpańskiego modelu jako lidera segmentu.

Trzecie miejsce Leona 2009 wśród samochodów kompaktowych i fantastyczny wynik SEAT ogłoszony na uroczystym rozdaniu nagród w niemieckim plebiscycie na Samochód Firmowy 2009. Jest  to zasługa nowej stylizacji, unowocześnionej oferty silników, sportowego wizerunku i funkcjonalnego pięciodrzwiowego nadwozia kompaktowego hiszpańskiej marki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - SEAT Altea