/  /  /  /  / Lutowa promocja w salonach SEAT
SEAT Altea

SEAT Altea

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Lutowa promocja w salonach SEAT

Iberia Motor Company|
null
© SEAT
nullnullnullnull

Jak informuje generalny importer marki SEAT, model Altea 4x4 Freetrack z rocznika 2012 można kupić taniej nawet do 9 200 zł. Modele SEAT z rocznika 2011 są tańsze nawet o 18 000 zł.

SEAT od lat kojarzony jest z hiszpańskim słońcem i temperamentem. Spontaniczność i zadziorny charakter, z jakiego słyną auta z Półwyspu Iberyjskiego, od zawsze posiadały sportowe cechy. SEAT za sprawą modelu Altea 4x4 Freetrack udowadnia, że nie inaczej musi być w przypadku uterenowionych aut z napędem 4x4.

Altea 4x4 Freetrack to auto powstałe na bazie Altei XL. Do dyspozycji właścicieli pozostaje zatem przestronne, funkcjonalne, wygodne i bezpieczne auto dodatkowo wyposażone w napęd 4x4 oraz odpowiednio przygotowane do poruszania się w lekkim terenie.

Obecnie klienci decydujący się na zakup nowego SEAT Altea 4x4 Freetrack z roku produkcji 2012 mogą liczyć na rabat cenowy wynoszący nawet do 9 212 zł.

Klienci zainteresowani samochodem mogą wybierać z szerokiej palety wersji wyposażeniowych i silnikowych. Za SEAT Altea 4x4 Freetrack z 2-litrową, 140-konną jednostką TDI z napędem na obie osie zamówione do 31 marca 2012 roku zapłacimy 8 842 zł mniej niż dotychczas, ponieważ jego cena wyniesie jedynie 99 990 zł.

Decydując się na mocniejszą odmianę ze 170-konną jednostką Diesla i napędem 4x4, zapłacimy 103 690 zł, czyli aż o 9 212 zł mniej niż dotychczas.

Dla zwolenników jednostek benzynowych przewidziano wersję z silnikiem 2.0 TSI o mocy 211 KM połączoną z 2-sprzęgłową, automatyczna skrzynią biegów DSG. W tym przypadku rabat wyniesie 7 279 zł, a bogato wyposażonym autem wyjedziemy już za 114 787 zł.

Szczegółowa oferta jest dostępna w salonach SEAT w całej Polsce.

Promocje rocznika 2011
Wraz z ostatnim tygodniem stycznia SEAT wzmocnił również ofertę promocyjną samochodów z roku produkcji 2011. Dealerzy oferują te modele z upustami cenowymi nawet do 18 000 zł i pełnym pakietem ubezpieczeniowym PZU za 4,2% wartości pojazdu.

Wyprzedażą objęte są następujące modele: Ibiza SC (3-drzw.), Ibiza (5-drzw.), Ibiza ST (kombi), Leon, Altea i Altea XL oraz Exeo i Exeo ST. W zależności od modelu i wersji upusty sięgają od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Najlepszym przykładem jest SEAT Exeo z silnikiem 2.0 TDI Common Rail (140 KM), skrzynią automatyczną Multitronic i bogatym wyposażeniem standardowym dostępny za kwotę 89 394 zł, dzięki rabatowi w wysokości 18 000 zł.

Atrakcyjna oferta czeka na osoby wybierające też inne propozycje z gamy modelowej samochodów marki SEAT. Za Alteę zapłacimy 5 000 zł mniej, a za większą Alteę XL nawet do 6 000 zł mniej.

Interesująco zapowiada się również kupno modeli SEAT Leon czy Ibiza ST. W przypadku Leona możemy spodziewać się upustów nawet do 7 000 zł, a w przypadku Ibizy ST z 460-litrowym bagażnikiem rabatu w wysokości 3 000 zł.

Pakiet ubezpieczeniowy PZU
Dodatkowo dla swoich klientów SEAT przygotował promocyjne pakiety ubezpieczeniowe (OC, AC, NNW) w PZU za 4,2% wartości pojazdu. Oznacza to znaczne oszczędności przy zakupie i kosztach utrzymania auta oraz zmniejszenie ceny ubezpieczenia nawet o połowę.

4 zimówki w cenie jednej
Klienci SEAT mogą wybrać także między upustem cenowym, a promocją związana z zakupem 4 zimowych opon w cenie 1 sztuki. Płacąc za jedną oponę zimową, stajemy się posiadaczami 4 zimówek, będąc tym samym kompletnie przygotowanymi do bezpiecznego poruszania się w okresie zimowym.

Wykaz modeli objętych promocją dostępny jest dostępny tutaj.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - SEAT Altea