/  /  /  /  / SEAT Leon III z nowym logo
SEAT Alhambra

SEAT Alhambra

Zmień
SegmentVany / Klasa Średnia
Cena105 600 zł - 169 700 zł (aktualizacja: 2017-03-15)
Emisja CO2130 g/km - 167 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km - 7,2 L/100km
 

SEAT Leon III z nowym logo

SEAT|
null
© SEAT
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Ciekawym elementem Leona po zmianach generacyjnych jest logo umieszczone na grillu, z tyłu oraz na kole kierownicy. Leon będzie pierwszym samochodem noszącym nowe, odświeżone logo SEAT.

Bardziej sportowe i czyste, przejrzyste w swej formie, nowe logo SEAT opisuje precyzję i elegancką stylistykę marki. Jest także odzwierciedleniem zaawansowanej inżynierii firmy i jej jakości.

Wprowadzenie nowego loga SEAT we wszystkich wizualizacjach marki rozpocznie się od wrześniowego Paris Motor Show.

Infotaiment
W nowym Leonie oferuje się pełną gamę zaawansowanych rozwiązań z zakresu infotaiment. Podstawę tworzy system operacyjny Easy Connect, który za pomocą dotykowego ekranu na kokpicie zarządza funkcjami informacyjno-rozrywkowymi, jak również szeroką gamą funkcji pojazdu.

Podstawowy, dotykowy system multimedialny Leona wyposażony w radio z 4 głośnikami, 5-calowym wyświetlaczem i możliwością obsługi kart pamięci dostępny jest już w wersji Reference. Wersje wyposażenia Style i FR (Formula Racing) dostępne będą z ekranem dotykowym o większej ilości kolorów i wyższej rozdzielczości oraz napędem CD i 6 głośnikami w standardzie (8 głośników w wersji FR), Bluetoothem, wyjściami USB i Aux-In, a jego 5-calowy ekran pozwoli kontrolować także wiele innych funkcji pojazdu.

SEAT Leon zaprojektowany od nowa

Dostępny będzie również rozbudowany Media Plus System posiadający 5,8-calowy ekran dotykowy z trójwymiarową grafiką o wysokiej rozdzielczości, złączem iPod, opcjonalnym tunerem DAB i rozpoznaniem mowy. System wyposażony jest w 8 głośników. Topowy system ma wbudowaną nawigację, która wyświetla informacje nawigacyjne na kolorowym wyświetlaczu pomiędzy zegarami, prędkościomierzem a obrotomierzem i może być kontrolowany przez system rozpoznawania głosu.

W ofercie znajdzie się również SEAT Sound System, czyli system audio dysponujące jeszcze bardzie wyrazistym dźwiękiem płynącym z nagłośnienia składającego się 10 głośników i subwoofera.

Systemy wspomagające kierowcę
Nowy Leon określa również standardy, jeśli chodzi o ilość i jakość dostępnych systemów wspomagania kierowcy. Funkcja wykrywania senności rozpoznaje, kiedy kierowca traci koncentrację i sugeruje przerwę. Dodatkowo zaawansowana kamera zamontowana za lusterkiem wstecznym zarządza asystentem świateł, który automatycznie przełącza się między światłami do jazdy dziennej a światłami mijania.

Nowy Leon wyposażony jest także w asystenta utrzymywania pasa ruchu, który dokonuje niewielkich poprawek toru jazdy dzięki elektromechanicznemu wspomaganiu kierownicy, aby zapobiec zjeżdżaniu z właściwego toru jazdy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama