/  /  /  / SEAT nagrodzony za efektywność
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

SEAT nagrodzony za efektywność

SEAT|
null
© SEAT
null

Fabryka firmy SEAT w hiszpańskim Martorell koło Barcelony została wyróżniona nagrodą Automotive Lean Production w kategorii OEM, jako dowód uznania za wysoką jakość oraz efektywność wdrożonych procesów produkcyjnych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pomysłodawcą nagrody jest niemiecki magazyn branżowy Automobil Produktion. W ośmiu dotychczasowych edycjach konkursu Lean Production Award jeszcze żadnej fabryce motoryzacyjnej z Hiszpanii nie udało się zająć tak wysokiej lokaty.

Od roku 2006 w prestiżowym konkursie organizowanym przez Automobil Produktion wzięło udział ponad 700 zakładów produkcyjnych z ponad 15 krajów europejskich.


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama