/  /  /  / SEAT kusi promocjami
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

SEAT kusi promocjami

IMC|
null
© SEAT
null

Za oknami powraca zima, jednak w salonach SEAT temperatura rośnie. Wszystko za sprawą wyprzedaży rocznika 2012 i atrakcyjnych upustów cenowych.

I tak każda Ibiza z rocznika 2012 jest teraz tańsza o 5 000 zł, a właścicielami 5-drzwiowej Ibizy w wersji Reference można stać się już za 39 790 zł.

Dla klientów zdecydowanych na kompaktowego Leona przygotowano jeszcze wyższe rabaty cenowe. Tu w zależności od wersji wyposażenia cena spada o 5 500 zł w przypadku wersji Reference, a w lepiej wyposażonej wersji Style o 7 000 zł. Dzięki temu Leonem z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM z salonu wyjedziemy już za 50 183 zł.

Crossover Altea 4 Freetrack został objęty jeszcze większymi obniżkami cen: za wszędobylskiego SUV-a z Hiszpanii zapłacimy 89 630 zł, czyli o 14 325 zł mniej.

Uwagę kupujących zwrócić też może Alhambra, której ceny rozpoczynają się teraz od 93 990 zł. Co więcej, Alhambrę możemy kupić z rabatem wynoszącym nawet do 15 000 zł.

Rabaty cenowe to jednak nie koniec styczniowych promocji. W salonach SEAT przygotowano również promocyjne pakiety ubezpieczeniowe. Kompletny pakiet ubezpieczeniowy PKU PZU dostępny jest już od 3,9% wartości auta.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama