/  /  /  / Polska: Akcja serwisowa SEAT-a
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja serwisowa SEAT-a

Iberia Motor Company|(2006-02-27 08:37)

Firma SEAT S.A. ogłosiła akcję serwisową, która ma na celu weryfikację i ewentualną wymianę kół zamachowych oraz modyfikację hydraulicznego układu sterującego sprzęgłem w pojazdach SEAT Altea/Toledo oraz Leon.

Na skutek nieoptymalnego zaprojektowania jednego z elementów hydraulicznego układu sterującego sprzęgłem przy jego gwałtownym załączaniu (gwałtowne puszczenie pedału sprzęgła) może dojść do awarii koła zamachowego i unieruchomienia pojazdu.

W Polsce akcją jest objętych 306 pojazdów marki SEAT. Jej celem jest kontrola i ewentualna wymiana kół zamachowych oraz modyfikacja hydraulicznego układu sterującego sprzęgłem polegająca na wymianie zaworu odpowietrzającego. Autoryzowani Partnerzy Serwisowi SEAT otrzymali szczegółowe instrukcje postępowania oraz numery nadwozi pojazdów objętych akcją. Właściciele tych pojazdów zostaną poinformowani i zaproszeni do wizyt w autoryzowanych serwisach. Koszty naprawy zostaną w całości pokryte przez producenta samochodu.

Przebieg akcji serwisowej jest monitorowany bezpośrednio przez producenta pojazdów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama