/  /  /  / Nowa oferta finansowa dla marki SEAT
SEAT

SEAT

Zmień
Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki Seata zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa oferta finansowa dla marki SEAT

Volkswagen Bank Polska|
null
© SEAT
null

Volkswagen Bank Polska we współpracy z Volkswagen Group Polska wprowadził nową ofertę finansową i ubezpieczeniową dla marki SEAT. Przygotowane rozwiązania gwarantują najniższe koszty finansowania aut hiszpańskiej marki.

Hiszpańska marka SEAT należy w całości do koncernu Volkswagen. W gamie modelowej znajdują się obecnie takie samochody jak Mii, Ibiza, Leon, Toledo, Altea, Exeo oraz Alhambra.

"Volkswagen Bank Polska przygotował bardzo atrakcyjną ofertę finansową, która obejmuje szeroki wachlarz produktów dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Połączenie niezawodnych i ciekawych stylistycznie samochodów marki SEAT z bezkonkurencyjnym finansowaniem (jak np. Kredyt 0%) to propozycja, która wyróżnia się na naszym rynku – podkreśla Michał Dyc, dyrektor departamentu sprzedaży i współpracy z dealerami w Volkswagen Bank Polska.

"Dzięki korzystnym rozwiązaniom finansowym auta hiszpańskiej marki są teraz bardziej dostępne dla polskich klientów".

SEAT w kredytach za 0%
Klientów zainteresowanych długookresowym kredytem ratalnym powinien zainteresować Kredyt 0%. Dla wszystkich okresów finansowania (od 12 do 60 miesięcy) oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt dostępny jest z wkładem własnym już od 0%. Prowizja bankowa także wynosi 0%.

Klienci, którym zależy na bardzo niskiej miesięcznej racie dopasowanej do miesięcznego budżetu domowego, mogą skorzystać z AutoKredytu. Oprócz niskiej raty produkt ten zapewnia możliwość komfortowej wymiany auta na nowe.

Klient może wybrać jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu (odkup gwarantuje Volkswagen Bank) i zakup nowego auta w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie 0%.

Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego Seata w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego.

Dla osób, które dysponują gotówką i są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska przygotował Kredyt Wygodna Spłata 2x50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

Z myślą o przedsiębiorcach
W nowej ofercie przygotowanej przez Volkswagen Bank Polska dla marki SEAT dostępny jest także Leasing 106% Niska Rata. Całkowita suma opłat 106% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%.

Oferta obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% oraz wartość końcową od 1% do 19%. Rata leasingowa jest indywidualnie konfigurowana w zależności od potrzeb i możliwości firmy.

Przedsiębiorcy, którym zależy na maksymalnym zabezpieczeniu, mogą też skorzystać z Leasingu 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP.
 
Oferta obowiązuje do końca 2013. Produkty finansowe Volkswagen Bank Polska są dostępne wraz z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeniowymi.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama