/  /  /  / Renault jedną z najlepszych wizerunkowo marek w Polsce
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Renault jedną z najlepszych wizerunkowo marek w Polsce

Renault Polska|
null
© Renault Polska
null

Miesięcznik Press i Press-Service Monitoring Mediów opublikowały wyniki badania popularności i oceny marek w prasie "Top Marka 2012".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W tym roku w podsumowaniu wyłoniono także Markę Marek w oparciu o analizę ponad 1,3 mln artykułów, które ukazały się w okresie 2007-2012 na temat branży motoryzacyjnej, energetycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, telefonów komórkowych, kosmetycznej, artykułów spożywczych, sieci handlowych, producentów IT, telewizyjnej i radiowej.

Według rankingu Top 5 najsilniejszych marek w prasie to TVN, Polsat, Mercedes, Renault, PKO BP.

Więcej informacji PATRZ TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama