/  /  /  / Renault Captur i pierwsze przymiarki cenowe
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Renault Captur i pierwsze przymiarki cenowe

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Zgodnie ze specyfikacją ogłoszoną na rynku francuskim, wyczekiwany z dużym zainteresowaniem model Renault Captur będzie kosztować nad Sekwaną od 15 500 EUR. Wersja bazowa dysponuje silnikiem benzynowym Energy TCE 90.

Jak informuje nas generalny importer, na polskim rynku należący do segmentu miejskich crossoverów Renault Captur prawdopodobnie wejdzie do sprzedaży w czerwcu.

Renault Captur został opracowany na platformie nowego Clio IV jako pierwszy miejski crossover marki. Samochód wyróżnia się połączeniem tego, co najlepsze w trzech rodzajach samochodów: pełnego ekspresji stylu i wysoko umieszczonego miejsca kierowcy typowego dla SUV-ów, dużej ilości miejsca i możliwości zmiany konfiguracji typowej dla vanów oraz zwrotności i przyjemności prowadzenia typowych dla aut kompaktowych.

Renault Captur będzie produkowane w zakładzie koncernu w hiszpańskim Valladolid. Samochód prezentuje się oficjalnie szerokiej publiczności podczas marcowego salonu samochodowego w Genewie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama