/  /  /  / Poślizg Katarzyny Glinki
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Poślizg Katarzyny Glinki

SJR|
null
© SJR
nullnull

Wyprowadzenie samochodu z poślizgu nadsterownego to jedno z ćwiczeń, jakie wykonywała Katarzyna Glinka w ramach zajęć z doskonalenia techniki jazdy w Szkole Jazdy Renault.

Aktorka, ambasadorka marki Renault, wzięła udział w indywidualnym szkoleniu VIP. "Często prowadzę samochód i kwestia bezpieczeństwa jazdy jest dla mnie bardzo istotna - mówi Katarzyna Glinka.

"To szkolenie pozwoliło mi wyeliminować wiele błędów i przećwiczyć w bezpiecznych warunkach trudne sytuacje, które mogą wystąpić na drodze. Takie szkolenie z jednej strony pozwala poczuć się pewniej za kierownicą, a z drugiej uczy rozsądku".
 
W ramach zajęć w Szkole Jazdy Renault aktorka ćwiczyła m.in. szybką pracę rąk na kierownicy, jazdę po kręgu poślizgowym, omijanie przeszkody, jazdę na trolejach czy wyprowadzanie samochodu z poślizgu.

"Pani Katarzyna wykazała się wysokimi, ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Pracowaliśmy głównie nad techniką jazdy po śliskiej nawierzchni - podsumowuje trener Szkoły Jazdy Renault.

Szkolenie VIP jest stałym elementem oferty Renault. Nauka odbywa się w trybie indywidualnym, a trener jest do wyłącznej dyspozycji kursanta. Szkolenia tego rodzaju są bardzo intensywne, a trener elastycznie dopasowuje poziom trudności ćwiczeń do umiejętności i preferencji uczestnika.

Zajęcia te kształtują prawidłowe nawyki i zmniejszają ryzyko udziału w wypadku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama