/  /  /  / Oto nowości Renault i Dacia w drugiej połowie 2013
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Oto nowości Renault i Dacia w drugiej połowie 2013

null
© Dacia
null

Oto wstępna lista nowości produktowych, które zamierza wprowadzić na rynek firma Renault Polska w drugiej połowie bieżącego roku kalendarzowego. Chodzi zarówno o samochody marki Renault, jak również o Dacię.

Na stan obecny generalny importer zamierza wprowadzić na polski rynek następujące nowości w drugiej połowie bieżącego roku:
DACIA
– Dacia Logan MCV drugiej generacji (otwarcie zamówień planowane jesienią)
– Dacia Duster druga faza modelowa (otwarcie zamówień planowane pod koniec roku)
RENAULT
– modele Koleos i Latitude ze zmianami nadwozia zgodnie z założeniami nowego designu modeli Renault (otwarcie zamówień planowane na wrzesień/październik)
– gama Megane ze zmianami nadwozia zgodnie z założeniami nowego designu modeli Renault (otwarcie zamówień planowane jesienią).
 
Jak zaznacza firma Renault Polska, w przypadku nowego Megane samochody w spodziewane są w naszych salonach dopiero na początku przyszłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama