/  /  /  / Opony zimowe Motrio Winter Far Away
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opony zimowe Motrio Winter Far Away

Renault Polska|
null
© Motrio
nullnull

Motrio Winter Far Away to pierwsza na polskim rynku opona zimowa wprowadzona do sprzedaży przez producenta samochodów pod swoją własną marką. Opony Motrio stworzone zostały zgodnie ze specyfikacjami technicznymi Renault przez jednego z największych producentów opon w Europie. Ich cechą wyróżniającą jest cena niższa o 20-25% od wyrobów czołowych marek.

Dzięki równemu kierunkowemu wzorowi bieżnika, opony Motrio Winter Far Away zapewniają optymalny kontakt z podłożem oraz cichą i komfortową jazdę, a odpowiednio zaprojektowane rowki skutecznie i szybko odprowadzają błoto pośniegowe, przez co zwiększa się przyczepność w warunkach zimowych i odporność na akwaplaning. Konstrukcja opony daje równe rozłożenie nacisku i utrzymanie sztywności bieżnika.

W ofercie znajdziemy siedem najpopularniejszych rozmiarów, w tym opony do samochodów typu SUV.

Opony Motrio gwarantują bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów oraz wysokie osiągi pojazdów Renault i Dacia. Produkty Motrio można oczywiście używać także w samochodach innych marek pod warunkiem dobrania odpowiedniego rozmiaru opony.

Opony Motrio są dostępne w wybranych punktach serwisowych ogólnokrajowej sieci Renault i Dacii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama