/  /  /  / Nowe modele Renault na horyzoncie
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowe modele Renault na horyzoncie

Renault|
null
© Renault
null

Renault planuje modernizację francuskiej fabryki Georges Besse w Douai, aby móc rozpocząć w 2014 r. produkcję następców modeli Renault Espace, Laguna oraz Scenic. Koszty inwestycji szacowane są na około 420 milionów EUR.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Od 2014 r. zakład będzie w stanie produkować 5 rodzajów nadwozia na jednej linii, z zachowaniem najwyższej wydajności. Jest to prawdziwe wyzwanie dla fabryki, polegające na wdrożeniu nowych technologii oraz modernizacji istniejących urządzeń.

Wiedza na temat jakości jest już w fabryce w Douai na bardzo wysokim poziomie. Świadczą o tym wyniki pracy fabryki: w klasyfikacji ADAC 2012 modele Renault Scenic i Megane plasują się tuż za markami segmentu premium.

Przed wprowadzeniem nowej gamy samochodów cały personel zostanie przeszkolony w zakresie nowych produktów, nowych instalacji przemysłowych oraz tego, jak ważne są wprowadzane zmiany.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama