/  /  /  / Niedługo premiera nowego Renault Megane
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Niedługo premiera nowego Renault Megane

Renault Megane aktualna wersja modelowa
© Renault
Renault Megane aktualna wersja modelowa

Jak udało się nam ustalić, Francuzi szykują niedługo premierę nowej wersji modelu Renault Megane. Pierwsze egzemplarze mają pojawić się w salonach sprzedaży w Polsce już na początku przyszłego roku.

Spieszymy dodać, że nie chodzi tu o zupełnie nowe wcielenie Renault Megane, a raczej o model poddany istotnym zmianom stylistycznym, których celem jest ujednolicenie wzornictwa zgodnie z nowym językiem projektowania marki znad Sekwany. Podobnie zmiany wprowadzono niedawno w takich samochodach francuskiego koncernu jak Renault Fluence czy Scenic.

Nowe Renault Scenic wycenione

Przypomnijmy, że zmodernizowany Renault Megane to nie jedyna francuska nowość w segmencie kompaktów. Pod koniec roku zadebiutować ma na rynku także nowy Peugeot 308.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Renault

Reklama