/  /  /  / Nagroda flotowa dla Renault Clio
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nagroda flotowa dla Renault Clio

Renault Polska|
null
© Renault
null

Nowe Renault Clio zostało wybrane najlepszym samochodem w segmencie B podczas Fleet Derby 2013. Jurorzy przetestowali na torze ponad 80 aut. Organizatorem testu i plebiscytu jest wydawca magazynu Fleet.

W skład jury weszło 108 osób, które reprezentowały takie instytucje jak PZPM, ITS, Automobilklub Polski, Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, a także dziennikarze motoryzacyjni i doświadczeni fleet-managerowie.

"Dziękujemy za to wyróżnienie. Cieszymy się, że nowe Renault Clio cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów zarówno flotowych, jak i indywidualnych. To auto ma wszystko to, co mają duże samochody, aby pod względem racjonalnym i emocjonalnym spełnić oczekiwania i potrzeby rynku - podkreśla Tomasz Mróz, dyrektor sprzedaży zbiorowej i specjalnej, Renault Polska.

Nowe Renault Clio uosabia odnowę stylistyczną marki. Nowy model jest niezwykle starannie zaprojektowany, a jego produkcja spełnia bardzo wymagające standardy.

Dzięki podwójnej ofercie systemów multimedialnych z dotykowym ekranem (Media Nav i Renault R-Link), nowe Clio dokonuje przełomowego postępu w tym segmencie. Upowszechnia wyposażenie podnoszące komfort i bezpieczeństwo oraz proponuje szerokie możliwości personalizacji dostępne po raz pierwszy w ofercie Renault w tej kategorii samochodów.

Lista zwycięzców plebiscytu Fleet Derby 2013

Swoją uniwersalność nowe Renault Clio zawdzięcza doskonałemu trzymaniu się drogi i jeszcze lepszemu komfortowi układu jezdnego oraz silnikom, które są liderami na rynku pod względem zużycia paliwa i emisji CO2, wynoszącymi według danych fabrycznych już od 3,2 l/100 km i 83 g/km.

Renault Clio zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego, co zostało potwierdzone zdobyciem 5 gwiazdek w testach Euro NCAP według nowych, bardziej surowych zasad.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama