/  /  /  / Nagroda dla najaktywniejszego fana Renault
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nagroda dla najaktywniejszego fana Renault

Renault Polska|

Bycie aktywnym fanem marki i udzielanie się na jej oficjalnym profilu na Facebooku może przynieść niezwykłe doświadczenia. Dawid Baran, fan Renault Polska na Facebooku, przekonał się o tym osobiście.

Dawid od kilku lat aktywnie udziela się na fanpage'u Renault Polska: aktywnie komentuje, uczestniczy w dyskusjach o marce, często wyraża swoje zamiłowanie do sportowych modeli. W nagrodę Renault Polska zorganizowało dla niego specjalną niespodziankę.

Wykorzystując sieć znajomych na Facebooku, udało się dotrzeć do brata Dawida i wtajemniczyć go w szczegóły akcji. W wybranym dniu brat zabrał go na przejażdżkę, pod pozorem wizyty w serwisie Renault.

Na miejscu czekała już ekipa złożona z przedstawicieli Renault Polska, która „porwała” wiernego fana i zawiozła na tor, gdzie do jego dyspozycji oddane zostały samochody Megane RS Red Bull Racing RB8 oraz Clio RS 200 EDC.

Oba samochody były gotowe do jazdy pod czujnym okiem doświadczonego kierowcy rajdowego/mistrza Clio Cup, Jacka Płonki.

Dawid miał okazję wypróbować możliwości najszybszych samochodów z gamy Renault.Celem tego typu akcji jest łączenie kanałów online i offline oraz budowanie silnych i trwałych relacji z prosumentami marki Renault.

Fanpage Renault Polska należy do najbardziej responsywnych fanpage'y na polskim Facebooku (drugie miejsce w sierpniowym raporcie przygotowanym przez Sotrender).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama